Светилка за тунел

Како професионален Светилка за тунелПроизводителот, набавувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Ние имајќи го во предвид новите бизнис трендови во светот, каде што многу успешна глобална веледрогерија и трговците на мало беа енергично вклучувајќи различни видови на производи како приод за да привлечат повеќе клиенти. Повеќе стилови, ве молиме да контактирајте не токму сега!
Нашата тајна на успехот е политика нашиот менаџмент на се почитуваат на деловната етика во своето занимаваат со клиентите. Ве уверуваме на за време на испорака од најдобрите

Светилка за тунел

поддржани од страна на поттикна и внимателен услуга по продажбата.
  • Светилка за тунел - Squire Type-U5  40-80W
Светилка за тунел
модел - Squire Type-U5 40-80W
  • Структурата е разумна и степенот на заштита го достигнува IP68 стандардот.
  • Стаклените леќи и куќиштето од легура на алуминиум се високи-светлосен ефект модул за улично светло.
  • Висока моќност,висок лумен,висок квалитет.
  • Се применува на уличното осветлување,осветлување на тунел.
  • Светлината е рамномерна и мека,а осветленоста е голема.
  • Може да ги задоволи потребите на различни околини.
  • Нема треперење,без бучава,без мешање на радиофреквенција.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Squire Type-U5 40-80W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка за тунел, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка за тунел производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Round Type- 80-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка за тунел, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка за тунел производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Squire Type-100-250W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка за тунел, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка за тунел производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
80-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings