Светло на улицата

Ние сме целосно интегрирана Taiwan производител и извозник, добавувачот Светло на улицата. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Ние имаме група на многу професионален дизајн и производство организации, од областа на R & D и производството

Светло на улицата

. Професионален дизајн и одличен квалитет на производот, гаранција да обезбеди на клиентите со висок квалитет на products.Very Искрено со нетрпение очекуваме да се воспостави долгорочна соработка со вас.
 • Светло на улицата - for sola light
Светло на улицата
модел - for sola light
 • Побезбеден од другите светла
 • Заштеда на енергија и мала потрошувачка на енергија.
 • Рејтинг на IP68 за инсталации
 • COB LED улично светло
 • Прилагодете го достапниот дизајн,ОЕМ ОДМ се добредојдени.
 • Брзо производство и испорака до нашите светски клиенти.
 • Понудете му на најниската цена на клиентот со добар квалитет.
 • Места за паркирање,итн.
 • Апликации
 1. Автопат
 2. Улица
 3. Патот
SHINYU LIGHT CO., LTD.
for sola light
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светло на улицата ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на улицата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Blue Whale
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светло на улицата ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на улицата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Simple
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светло на улицата ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на улицата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Blue Whale
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светло на улицата ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на улицата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Designer
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светло на улицата ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на улицата производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
Economic
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings