Светло на патот

Ние производство, снабдување и извоз, прилично широк спектар на Метал Занаети, вклучувајќи го и Светло на патот во различни форми и големини во Taiwan. Производи на нашата компанија, исто така, може да се прилагодени за задоволување на барањата на нашите индиски и меѓународни клиенти и клиенти задоволувачки. Имаме искуство во производство на производи со врвен квалитет, кои се совршено синхронизирана со модни трендови.
Постигнување на висок задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, Гордееме на одржување на ниска цена и правење добри можности за соработка на располагање за

Светло на патот

.
  • Светло на патот - SBDL 15°  200-600W
Светло на патот
модел - SBDL 15° 200-600W
H5 LED светло за висок пол SBDL 15̊200-600W(за 40-100М растојание)
Усвојувајте LED технологија со висока моќност
Специјален дизајн за осветлување на отворено,IP68
Примена на LED светло
  1. Спортски терени
  2. Фабрики
  3. Подруми
  4. Области за оптоварување
  5. Осветлување на згради
  6. Индустриска употреба
  7. Паркинг
Совршено решение за дистрибуција на светлина,подобрување на осветленоста и осветлувањето униформност.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
SBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло на патот, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на патот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло на патот, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на патот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 10° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло на патот, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на патот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло на патот, треба да знаете за највисок квалитет на Светло на патот производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings