Сцено осветлување RGB

SHINYU LIGHT CO., LTD. е водечки производител, снабдувач на широк опсег на Сцено осветлување RGB in Taiwan. Ние се придржуваат кон духот "Солидарност, борба, иновации и работа посветеност", нашата компанија има положено ISO за управување со квалитетот сертификат, сите производи имаат сертификат. Види ги задоволи клиентите, како нашиот објект, видете на барањата на пазарот како насока и постојано подобрување на квалитетот и развој на нови производи. Нашата цел е квалитет прво, кредитна состојба, победи на пазарот. Ние инсистираме во добар квалитет, добар кредит, добра услуга и конкурентна цена и соработувал со клиентите. Добредојдовте на сите пријатели дојде да контактирате со нас за да се воспостави деловни односи.
Ние се справи со широк спектар на

Сцено осветлување RGB

кои се достапни за нашите клиенти во различни големини и бројни форми како плоштад, круг, Д форма и многу други.
  • Сцено осветлување RGB - U5 LED RGB 56°/ 95°   60-150W
Сцено осветлување RGB
модел - U5 LED RGB 56°/ 95° 60-150W
Овој вид светилка е погодна за:сала за свадбени банкети,ПАБ,фаза на изведба,итн.,да се создаде ситуација со добро осветлување и убава атмосфера.

Карактеристично
Симетрична оптичка шема(Сноп:31.56.95 степени).
  • Дистрибуција на светлина и униформност.Ниското осветлување е неважечко.
  • Дизајн во траен и долг животен век COB LED извор.
  • Патент во пареа комора и термички систем за брзо ладење.
  • Готово-топлина и над-дизајни за заштита на напон.
  • Долг живот и заштедете трошоци за одржување.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
U5 LED RGB 56°/ 95° 60-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сцено осветлување RGB, треба да знаете за највисок квалитет на Сцено осветлување RGB производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U4 RGB 56°/ 95° 60-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сцено осветлување RGB, треба да знаете за највисок квалитет на Сцено осветлување RGB производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
T2 LED RGB 56°/ 95° 60W-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings