RGB светла

Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на RGB светла. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
имаме за нашите клиенти висок степен на

RGB светла

производи. Pls ги споделите со нас она што ви треба, ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволи вашето барање, да ви помогне да се движи понатаму во вашиот пат кон успехот. Ние веруваме дека единствен начин да се разликува од конкуренцијата преку услугата.
  • RGB светла - U4 RGB  56°/ 95°   60-150W
RGB светла
модел - U4 RGB 56°/ 95° 60-150W
Бела рамка
Серијата за осветлување RGB може да се користи за внатрешни и надворешни средини:пејзажи како што се градинарски пејзажи,паркови пејзажи,сали за танцување,свадбени банкети,итн.

Карактеристично
  • Симетрична оптичка шема(Сноп:15.56.95.98X132 степен).
  • Дистрибуција на светлина и униформност.Ниското осветлување е неважечко.
  • Дизајн во траен и долг животен век COB LED извор.
  • Патент во пареа комора и термички систем за брзо ладење.
  • Готово-топлина и над-дизајни за заштита на напон.
  • Долг живот и заштедете трошоци за одржување.
А сорта на различни околини за употреба,со примена на ламби за различни прилики,е исто така серија на апликативни ламби што Shinyu’Тимот настојува да ги задоволи потребите на клиентите и да дизајнира концепти на специјални места за животна средина
SHINYU LIGHT CO., LTD.
U4 RGB 56°/ 95° 60-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто RGB светла, треба да знаете за највисок квалитет на RGB светла производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
T2 LED RGB 56°/ 95° 60W-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто RGB светла, треба да знаете за највисок квалитет на RGB светла производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U5 LED RGB 56°/ 95° 60-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings