Како еден од производители, добавувачи и извозници на RGB LED светла, Фабрика се наоѓа во Taiwan. нашата мисија е да се пионери на хај-тек индустрија со доставување долгорочна вредност на клиентите, вработените и партнерите преку продолжи иновации и квалитет во сите аспекти на нашиот бизнис. Ние продолжува да иновираат, да се изгради и да ги донесе на пазарот врвните. ве молиме контактирајте не токму сега!

RGB LED светла

SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто RGB LED светла, треба да знаете за највисок квалитет на RGB LED светла производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
U4 RGB 56°/ 95° 60-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто RGB LED светла, треба да знаете за највисок квалитет на RGB LED светла производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
T2 LED RGB 56°/ 95° 60W-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто RGB LED светла, треба да знаете за највисок квалитет на RGB LED светла производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
U5 LED RGB 56°/ 95° 60-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нашата најголема предност е нашата посветени вработени, кои обезбедуваат одличен

RGB LED светла

. Нашиот искусен, пријателски персонал се обучени да одговорат веднаш да вашите прашања и целосно да се објасни дизајн барања.