Засади растечки светла

Ние сме ангажирани во бизнисот на производство, снабдување и извоз на сите видови на висок квалитет Засади растечки светла. ние строго се држи до принципот everexisting на "висок квалитет брза испорака, и најконкурентна цена". Ние како и секогаш ќе бараат соработка и направи заедничка корист во билатералните бизнис и трговија со клиенти од целиот свет.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Засади растечки светла

. Искрено се добредојдени сите релевантни пријатели од целиот свет треба да дојде за посета и соработка!
  • Засади растечки светла - 8-1
Засади растечки светла
модел - 8-1
Според концептот на органско садење на домашниот и меѓународниот пазар,роден е развој и дизајн на LED растителни светла,а деловните можности на растителни светилки стануваат сè поприменливи за зеленилото на животната средина,органско садење на стаклена градина и ресторани.Растенијата со затворено ресторанско кафе исполнуваат светлина за да ја наполнат светлината.....и така натаму разновидни апликации!

Карактеристично
  • Интегриран пакет COB извор на светлина со еластичен оптички модул(агол на осветлување:15/56/95/132 степен).
  • Лесната форма може да биде најефикасно контролирана,
  • Дизајн на заштита од прегревање и пренапон на прекумерна струја.
  • Дизајн на висок фактор на моќност(&гт;0.95).
  • Патентиран систем за брзо дисипација на топлина,брзо ослободување на топлина и долг живот.
  • Зачувување на енергија,трајни,ниска цена за одржување
SHINYU LIGHT CO., LTD.
8-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа