Надвор од рефлектори

Ние се техничка Надвор од рефлектори производителот, фабрика, на снабдувачот и извозникот, фабрика во Taiwan. Активен интерес, ние може да ви обезбеди со најновиот проект на пазарот со најповолна цена и услуга. Ние прифаќаме ОЕМ и ODM наредби. Со силна позадина дизајнери и производствени погони, ние може да произведе разни производи според барањата на дел на клиентот. Откако ќе се обиде, ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Ние сме стручни во производство

Надвор од рефлектори

. Ние ќе ви обезбедиме сигурен ниво на квалитетни услуги и производи кои постојано ќе ги исполнуваат или надминуваат барањата на нашите клиенти.
 • Надвор од рефлектори - H5 DBDL 10° 300-600W
Надвор од рефлектори
модел - H5 DBDL 10° 300-600W
 • Уникатен дизајн на тонење на топлина од алуминиум.
 • Совршено и добивање на висока ефикасност за дисипација на топлина совршено и добивање на висока ефикасност за дисипација на топлина.
 • Шупост,доказ за влага,анти-дисторзија.
 • Висока ефикасност на моќност
 • Куќиште на леќи за стакло и алуминиум
 • Намалени трошоци за одржување и работење
 • Најдобрите предности на нашата фабрика се како што следи:
 1. Висок квалитет
 2. Евтина цена
 3. Различен дизајн
 4. Добра услуга
SHINYU LIGHT CO., LTD.
H5 DBDL 10° 300-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Надвор од рефлектори, треба да знаете за највисок квалитет на Надвор од рефлектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H5 SBDL 15° 300-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Надвор од рефлектори, треба да знаете за највисок квалитет на Надвор од рефлектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F9 80-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Надвор од рефлектори, треба да знаете за највисок квалитет на Надвор од рефлектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U5 SBSL 80-250W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Надвор од рефлектори, треба да знаете за највисок квалитет на Надвор од рефлектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H5 SBDL 10° 300-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Надвор од рефлектори, треба да знаете за највисок квалитет на Надвор од рефлектори производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
H5 SBSL 15° 180-250W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings