LED светилки на отворено за проекција

SHINYU LIGHT CO., LTD. е специјализирана во LED светилки на отворено за проекција производителот, набавувачот. Одличен квалитет, најдобра услуга, професија и искреноста се позитивните повратните заработени од нашите клиенти. Тие ни помагаат да се вклопуваат на позитивни слики на пазарот за сите наши производи, и тие имаат нашите ветувања на сите наши клиенти низ целиот свет. Ние ќе бидеме во звук позиција да обезбеди клиенти со највисок перформанси и ни овозможи да ги споделат плодовите на успехот со вас. Ние го поздравуваме Вашите сугестии и идеи за тоа како можеме да ја направиме нашата компанија подобра снабдувач и подобрена партнер за вашиот бизнис. 100% проверка на квалитет ќе се врши за да бидете сигурни дека стоката е со висок стандард за квалитет, кога доставени до клиентите крај.
Нашите

LED светилки на отворено за проекција

се продаваат во многу места низ целиот свет и да се победи со голема восхит и нашироко се верува дома и во странство. Сериозни работи ставови и совршена по продажбата на услугата се суштината на принципот раст на компанијата.
  • LED светилки на отворено за проекција - 80-150W
LED светилки на отворено за проекција
модел - 80-150W
  • Заштита на гром,каросеријата на ламбата е изработена од материјал од легура на алуминиум,висока јачина,отпорност на корозија и отпорност на времето,добра дисипација на топлина.
  • Светлата во тунелот се користат за осветлување на отворено.Со високо светло доведе,широк агол на осветлување,одлична дисипација на топлина и долг животен век од 50000 часа.
  • Опсег на заштита:IP66/IP68
  • Добра обработка на површинска обработка и нејзина анти-прашина.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
80-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED светилки на отворено за проекција, треба да знаете за највисок квалитет на LED светилки на отворено за проекција производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Squire Type-U5 40-80W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED светилки на отворено за проекција, треба да знаете за највисок квалитет на LED светилки на отворено за проекција производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Round Type- 80-150W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED светилки на отворено за проекција, треба да знаете за највисок квалитет на LED светилки на отворено за проекција производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
Squire Type-100-250W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings