Морски центарот на вниманието

SHINYU LIGHT CO., LTD. се наоѓа во Taiwan и е специјализирана во производство, suppling и извоз на Морски центарот на вниманието. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено Taiwan. Нашите производи уживаат во добра репутација кај нашите клиенти. Го поздравуваме клиенти, деловни асоцијации и пријатели од сите делови на светот да контактирате со нас и да побараат соработка за взаемна корист.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Морски центарот на вниманието

од нашите производи.
  • Морски центарот на вниманието - underwater light
Морски центарот на вниманието
модел - underwater light
Користете под површината на водата(под површината на морето)
Подводни помагала за риболов за светлина-операции на риболов,погоден за стапици на длабока риба во поплитки водни слоеви ноќе за риболов
Апликации за подводно осветлување(како што е изградба на подводен риболов и конверзија на осветлување во боја)

Карактеристично
  • Интегриран пакет COB извор на светлина со пет-аголен еластичен оптички модул,Опсег на 3D осветлување од 270 степени,Максимален агол на осветлување
  • Преголем товар/прегрее/над напон/над струјата/четири дизајн за заштита на безбедност.
  • Висока моќност 600W,еквивалентно на традиционалната ламба од 2500W,заштеда на енергија и издржливост.
  • Засилени стаклени леќи,нема проблем со прегревање на сијалицата или пукање,поудобно,побезбеден и подолг век на траење од традиционалните ламби.
  • Осветленоста може да се прилагоди според потребите на риболов.Опсегот на прилагодување е 100~600W,а употребата е пофлексибилна.
  • Убав изглед,мала тежина и издржливост,ниска цена за одржување
SHINYU LIGHT CO., LTD.
underwater light
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа