LED залив висок

SHINYU LIGHT CO., LTD. е професионална производителот, набавувачот и извозник што се занимава со изгледот, развој и производство на LED залив висок. Ние се наоѓа во Taiwan, Со удобен превоз пристап. Сите производи се строго проверени од страна на нашите професионални вработен.
Нашите

LED залив висок

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
  • LED залив висок - U5 LED High Bay Light 180-250W 56°/ 95°
LED залив висок
модел - U5 LED High Bay Light 180-250W 56°/ 95°
  • Одлични LED диоди се користат за да се гарантира висока стапка на одржување на луменот,не-трепетска особина и пропаѓање на слаба светлина.
  • Сите куќишта од легура на алуминиум за дисипација на топлина,во голема мера го продолжува животниот век на изворот на осветлување
  • Инсталирање на виси метод од таванот.
  • Апликација:Главно се користи за осветлување на магацин,осветлување на работилницата,фабричко осветлување и осветлување на супермаркети
SHINYU LIGHT CO., LTD.
U5 LED High Bay Light 180-250W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED залив висок, треба да знаете за највисок квалитет на LED залив висок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F9 LED Patio Light 80-150W 38°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED залив висок, треба да знаете за највисок квалитет на LED залив висок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U5 LED Patio Light 180-250W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED залив висок, треба да знаете за највисок квалитет на LED залив висок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F9 LED High Bay Light 80-150W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED залив висок, треба да знаете за највисок квалитет на LED залив висок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
F9 LED Patio Light 80-150W 95° With O ring
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто LED залив висок, треба да знаете за највисок квалитет на LED залив висок производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
U5 LED Patio Light 180-250W 56°x 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings