SHINYU LIGHT CO., LTD. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Светлини со висок пол. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.

Светлини со висок пол

SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светлини со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светлини со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 10° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светлини со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светлини со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светлини со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Нашите

Светлини со висок пол

производи апликации се во целиот свет ценети и ценети од страна на нашите клиенти и нивните крајниот корисник клиенти. Исто така го поздравуваме нови клиенти, да се откријат квалитет и услуга која ние ги нудиме.