Светло со висок пол

Ние сме професионални производителот, набавувачот и извозник што се занимава со дизајн, развој и производство на Светло со висок пол. Со удобен превоз accessSelling добро во текот на домашниот пазар, нашите производи имаат освоено пофалби од потрошувачите во целиот свет, исто така, поздравен од страна на клиентите во Taiwan. Ние сме во потрага очекуваме да соработуваме со повеќе клиенти низ целиот свет за заеднички развој и взаемна корист. контактирајте не денес да имаат корист од она што ние го нудиме.
Ние извоз врвен квалитет

Светло со висок пол

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
  • Светло со висок пол - SBDL 10°  200-600W
Светло со висок пол
модел - SBDL 10° 200-600W
  • Има висок квалитет и многу цврста структура.
  • Зелена,еколошки,не-загадувачки,без олово,жива и други елементи на загадување,нема загадување на животната средина
  • Апликации:Градски плоштад,станица,пристан,пат,спортски места,итн.
  • IP одделение е IP66
  • Исклучителна рамка од легура на алуминиум+држач од не'рѓосувачки челик,анти-корозија и 'рѓа-доказ,здрав и издржлив.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
SBDL 10° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светло со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светло со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светло со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светло со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings