Светилка со висок пол

SHINYU LIGHT CO., LTD. е специјализирана во Светилка со висок пол производителот, набавувачот. Одличен квалитет, најдобра услуга, професија и искреноста се позитивните повратните заработени од нашите клиенти. Тие ни помагаат да се вклопуваат на позитивни слики на пазарот за сите наши производи, и тие имаат нашите ветувања на сите наши клиенти низ целиот свет. Ние ќе бидеме во звук позиција да обезбеди клиенти со највисок перформанси и ни овозможи да ги споделат плодовите на успехот со вас. Ние го поздравуваме Вашите сугестии и идеи за тоа како можеме да ја направиме нашата компанија подобра снабдувач и подобрена партнер за вашиот бизнис. 100% проверка на квалитет ќе се врши за да бидете сигурни дека стоката е со висок стандард за квалитет, кога доставени до клиентите крај.
Нашата сила лежи во нашето верување дека технологијата треба да им служи на луѓето, а не обратно. Возиме технологија и да се поттикнат тоа во текот на најсовремена да ги исполни вашите

Светилка со висок пол

за да додадете квалитетот на вашиот живот.
  • Светилка со висок пол - DBDL 15°  200-600W
Светилка со висок пол
модел - DBDL 15° 200-600W
  • Совршено решение за дистрибуција на светлина,подобрување на осветленоста и осветлувањето униформност.
  • Висока пол-ламба се користи за пат за осветлување,пат и други места.Прекрасна форма,со силна декоративна.Осветлување на голема површина,осветлувањето е добро,извор на светлина централизиран,униформа осветлување,сјајот е мал,лесен за контрола и поправка.
  • Висока пол-ламба за внатрешни прилики како фабрики,подруми,магацини,стадиони,паркирање
SHINYU LIGHT CO., LTD.
DBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 10° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
SBDL 15° 200-600W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светилка со висок пол, треба да знаете за највисок квалитет на Светилка со висок пол производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
DBDL 38° 200-50W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings