Висок залив

SHINYU LIGHT CO., LTD. е еден од најголемите производители на Висок залив in Taiwan. Ние извоз на нашите производи сите на светот, и уживаат во добра репутација за нивниот супер квалитет и најдобра цена. Набавка на нови и квалитетни производи за нашите клиенти е целта на нашата компанија. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Секогаш се придржуваат до себе - се скрши, постојано истражување и развој на одлични

Висок залив

, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Висок залив - F9 LED Patio Light 80-150W 95°  With O ring
Висок залив
модел - F9 LED Patio Light 80-150W 95° With O ring
Целта на првиот чекор кон заштеда на енергија,намалување на потрошувачката на СО2.SHINYU нуди тотално решение и конзулативни услуги кои им помагаат на нашите клиенти да имаат најдобар профит,резултатот покажува намалување на 50%потрошувачка од употреба на енергија и емисија на СО2.
Широко се користи во надворешни и затворени прилики како фабрики,подруми,магацини,стадиони,паркирање&пекол;

Карактеристично
  • Дизајн на светлина за 60W до 180W само 2.9кг
  • Симетрична оптичка шема(Сноп:56.95.98X132 степен).
  • Дистрибуција на светлина и униформност.Ниското осветлување е неважечко.
  • Дизајн во траен и долг животен век COB LED извор.
  • Патент во пареа комора и термички систем за брзо ладење.
  • Готово-топлина и над-дизајни за заштита на напон.
  • Дизајн на висок фактор на моќност(&гт;0.95).
  • Долг живот и заштедете трошоци за одржување.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
F9 LED Patio Light 80-150W 95° With O ring
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
F9 LED Patio Light 80-150W 38°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
U5 LED Patio Light 180-250W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
F9 LED High Bay Light 80-150W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
U5 LED High Bay Light 180-250W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
U5 LED Patio Light 180-250W 56°x 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings