Светлини со висок залив

Основана во as Taiwan Светлини со висок залив производителот, набавувачот и фабриката. Нашите производи набавени и се извезуваат во целиот свет се потпираат на нашата професионална талент и добро искуство. Ние сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали бизниси до големи производствени погони. Прилагодено дизајни и OEM / ODM услуги се срдечно добредојдени.
Ние сме сигурни дека нашите исклучителен квалитет и конкурентна цена ќе ви помогне да освојување на вашиот

Светлини со висок залив

маркетинг удел. Без разлика на бродот од Тајван или Кина, ќе бидете задоволни со нашите професионални услуги.
  • Светлини со висок залив - F9 LED Patio Light 80-150W 38°
Светлини со висок залив
модел - F9 LED Patio Light 80-150W 38°
  • Освен прашина и вода,погоден за надворешно.Обработуваат со третман на сликање и оксидација на анода,цврст и отпорен на корозија.
  • Се состои од стакло леќи и куќиште од легура на алуминиум,извор на долг животен век COB
  • Убав дизајн на изглед,заштита на животната средина
  • Доби многу пофален во обезбедување на квалитет и после-услуги за продажба
SHINYU LIGHT CO., LTD.
F9 LED Patio Light 80-150W 38°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светлини со висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
U5 LED Patio Light 180-250W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светлини со висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
F9 LED High Bay Light 80-150W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светлини со висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
U5 LED High Bay Light 180-250W 56°/ 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светлини со висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
F9 LED Patio Light 80-150W 95° With O ring
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
Купете го најдобриот водич на Светлини со висок залив ->, треба да знаете за највисок квалитет на Светлини со висок залив производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
U5 LED Patio Light 180-250W 56°x 95°
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings