LED светло за доказ за пламен

LED светло за доказ за пламен се произведени со користење висок квалитет на суровините во согласност со поставени индустриски упатства. Ние нудиме овие долготрајни производи по многу поволни цени. Кога во компресија, отпорни на 'рѓа и корозија, се шок доказ и бараат ниски одржување. Ние производство на овие производи што индустријата за упатства и да се обезбеди овие на нашите клиенти на многу поволни цени.
Цело време, ние се нагласи развојот и да воведе нови

LED светло за доказ за пламен

производи на пазарот секоја година. Нашите производи се продава добро во странство на пазарот, како што се Америка и Европа, и се позитивно оценета од страна на клиентите. Ние ги извршуваат управување начело на "квалитет е супериорен, служба е врховен, репутација е првиот", и искрено ќе се создаде и да го споделат успехот со сите clients.We добредојде да ни се обратите за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • LED светло за доказ за пламен - A2 160W-240W T6 class
LED светло за доказ за пламен
модел - A2 160W-240W T6 class
  • “LED експлозија-ламба за докажување&радко;користејќи го најнапредниот LED извор на светлосна површина во светот.
  • Моделот за комунални услуги има предности на разумна структура,убав изглед
  • Широко се користи во опасната индустрија на нафта дупчење,рафинирање на нафта,хемиски инженеринг.Погодно е за место на барања за високо заштита
  • Конкурентна цена

SHINYU LIGHT CO., LTD.
A2 160W-240W T6 class
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите LED светло за доказ за пламен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
A1 80W- 200W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите LED светло за доказ за пламен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
A2 30W-60W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите LED светло за доказ за пламен, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
A2 160W-240W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings