Лесна тела за доказ за експлозија

Нашите производи се популарни во производството, снабдувањето и извоз на сите сфери на животот во Taiwan. Благодарение на моќната дистрибутивната мрежа и вешти работодавците, нашите Лесна тела за доказ за експлозија производи имаат најдобар квалитет и најконкурентна цена. Ве молиме слободно да контактирајте не.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Лесна тела за доказ за експлозија

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Лесна тела за доказ за експлозија - A1 80W- 200W
Лесна тела за доказ за експлозија
модел - A1 80W- 200W
  • Специјални карактеристики на светлосни докази за експлозија на LED:
  • Дизајн на сопствено куќиште за алуминиумска легура и не'рѓосувачки челик
  • Одличен дизајн за тонење на топлина
  • Најдобро термичко управување и одржување на луменот
  • За заштеда на енергија,убав дизајн
  • Имаме богато искуство во дизајнирање и инженеринг за комплексно осветлување на животната средина.
  • Имаме извонредни предности во областа на осветлување.
SHINYU LIGHT CO., LTD.
A1 80W- 200W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесна тела за доказ за експлозија, треба да знаете за највисок квалитет на Лесна тела за доказ за експлозија производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
A2 30W-60W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесна тела за доказ за експлозија, треба да знаете за највисок квалитет на Лесна тела за доказ за експлозија производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
A2 160W-240W
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
SHINYU LIGHT CO., LTD.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесна тела за доказ за експлозија, треба да знаете за највисок квалитет на Лесна тела за доказ за експлозија производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
A2 160W-240W T6 class
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings